Wydarzenia i Innowacje

Spotkania z klientami w trudnym czasie pandemii wciąż możliwe – Elektrometal Energetyka SA na targach Energetab 2020

Mimo niesprzyjających warunków spowodowanych obostrzeniami związanymi z pandemią, stoisko Elektrometal Energetyka SA cieszyło się ogromnym zainteresowaniem podczas 33. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich w dniach 15-17 września 2020. Po raz pierwszy gościliśmy Państwa na dużym, przestronnym stoisku w hali A, gdzie w miłej i bezpiecznej atmosferze mogliśmy przeżyć wspólnie tę wyjątkową edycję targów, chwaląc się przy okazji nowymi certyfikatami ISO od szwajcarskiej firmy SGS SA.

Niestety rok 2020 nie sprzyja bezpośrednim kontaktom biznesowym, również w sektorze energetyki. Większość wydarzeń branżowych jest odwoływana lub organizowana w formie hybrydowej, co utrudnia uczestnikom nie tylko możliwość prezentacji produktów i usług, ale przede wszystkim okazję do niepowtarzalnych, osobistych rozmów. Elektrometal Energetyka postanowił nie poddawać się jednak ograniczającym trendom i dostrzegając potrzebę spotkań, pokazał swoją ofertę podczas targów Energetab 2020.

Nasza obecność na targach okazała się odważną, ale trafioną decyzją, ponieważ zarówno pierwszego jak i drugiego dnia targów mogliśmy pochwalić się bardzo wysoką frekwencją, w szczególności w stosunku do ruchu na całych targach. Mimo dosyć kameralnej atmosfery podczas tegorocznej edycji, nasze stoisko z godziny na godzinę cieszyło się coraz większym zainteresowaniem. Na ekspozycji klienci mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami z serii Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej e²TANGO-2000 dedykowanej dla pól WN oraz pełne portfolio automatyk samoczynnego załączania rezerwy (SZR). Prezentowaliśmy również nową wersję przyścienną rozdzielnicy e2ALPHA.

Spotkania na targach wykorzystaliśmy także jako okazję do pochwalenia się wynikiem ostatniego audytu przeprowadzonego przez renomowaną szwajcarską firmę SGS SA – światowego lidera w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. W wyniku szybkiego tempa rozwoju firmy i nieustannej chęci doskonalenia się postanowiliśmy sięgnąć po spostrzeżenia i wskazówki audytorów nowej jednostki certyfikującej. Sprawdzono funkcjonowanie firmy w procesach zarządzania strategicznego, pozyskiwania zamówienia, zarządzania dostawami, zarządzania środowiskiem pracy, zarządzania infrastrukturą, finansami, zasobami ludzkimi, środowiskiem, rozwojem produktu, realizacją projektów oraz BHP.

W wyniku audytu uzyskaliśmy certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania dla norm: Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001, Systemu Zarządzania Środowiskowego wg ISO 14001 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg ISO 45001. Zyskaliśmy w ten sposób także nową perspektywę dla naszych działań w drodze do zapewniania najwyższego poziomu oferowanych usług i szansę na większą rozpoznawalność wśród klientów na zagranicznych rynkach. Audyt certyfikujący firmy SGS to dla Elektrometal Energetyka kamień milowy w regularnym procesie analizowania i wyciągania wniosków z dotychczasowych działań.

Mamy nadzieję, że interesujące rozmowy podczas targów będą początkiem lub kolejnym etapem naszej długofalowej współpracy i podejmowania nowych, śmiałych projektów. Dziękujemy Naszym Klientom za zaufanie, miłą atmosferę i wspólne podtrzymanie ducha targów Energetab, na których tradycyjnie nie mogło zabraknąć Elektrometal Energetyka.

Autor: Marta Warchoł, Monika Mińkowska
Elektrometal Energetyka SA

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top