Wydarzenia i Innowacje

Schneider Electric rozszerza wielokrotnie nagradzaną serię zasilaczy UPS Galaxy o nowy model: Galaxy VS do ochrony infrastruktury krytycznej i aplikacji Edge Computing

  • Kompaktowa i elastyczna konstrukcja doskonale sprawdzająca się w każdym środowisku
  • Sprawność do 99% i możliwość zastosowania akumulatorów litowo-jonowy obniżają całkowity koszt posiadania
  • Gotowość do współpracy z architekturą EcoStruxure™ upraszcza zarządzanie i serwisowanie
  • Modułowa budowa gwarantuje szybsze wdrożenie i serwisowanie

Schneider Electric, globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, ogłosił wprowadzenie Galaxy VS, wysoce wydajnego, modułowego, prostego we wdrożeniu trójfazowego zasilacza UPS o mocy od 10 do 100 kW, spełniającego wymagania zasilania krytycznego IT oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Kompaktowa i elastyczna budowa Galaxy VS jest odpowiedzią na unikatowe wymogi Edge Computing oraz małych centrum danych, gdzie przestrzeń i łatwość dostępu są szczególne cenne. Dzięki maksymalnej sprawności 99% i możliwości zastosowania akumulatorów litowo-jonowym o dwukrotnie dłuższej żywotności, Galaxy VS cechuje się nieosiąganym w branży niskim całkowitym kosztem posiadania.

– Za sprawą niskiego TCO i wysokiej dostępności Galaxy VS to nowe, technicznie doskonałe rozwiązanie, które znajduje uznanie klientów, ponieważ rozwiązuje wiele problemów związanych z modernizacją, a jednocześnie gwarantuje niezawodność Schneider Electric – powiedział Christopher Thompson, Wiceprezes ds. Rozwiązań Trójfazowych Schneider Electric. – Najnowszy zasilacz UPS zaspokaja potrzeby zarówno klientów Edge Computing, jak i chmury, potrzebujących innowacyjnych rozwiązań, łatwych we wdrażaniu w hybrydowym ekosystemie. Kompaktowa, modułowa budowa umożliwia szybsze wdrożenie Galaxy VS w mniejszych przestrzeniach niż tradycyjne zasilacze UPS, przez co pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i środki.

Innowacyjna i solidna jednostka Galaxy VS jest przystosowana do współpracy z architekturą EcoStruxure. Dzięki tej właściwości menedżerowie obiektów lub inżynierowie mogą zdalnie monitorować stan jednostki Galaxy VS w każdym czasie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona.

Zalety Galaxy VS

  • Energooszczędność: Zapewnia maksymalną sprawność na poziomie 99% podczas pracy w opatentowanym przez Schneider Electric trybie ECOnversion oraz 97% w trybie podwójnej konwersji.
  • Niewielka zajmowana powierzchnia: Dzięki kompaktowej budowie i wysokiej gęstości mocy, sprawdza się szczególnie w ograniczonych przestrzeniach, a dostęp od przodu zapewnia proste oraz szybkie podłączenie i serwisowanie.
  • Dłuższa żywotność magazynu energii: Akumulatory litowo-jonowe charakteryzują się krótszym czasem doładowania, chronią obciążenie nawet w trakcie częstych przerw zasilania sieciowego i posiadają dłuższą żywotność od tradycyjnych rozwiązań.
  • Dłuższy czas podtrzymania i uproszona konserwacja: Krytyczne podzespoły posiadają budowę modułową. Ta cecha gwarantuje wewnętrzną nadmiarowość przy niższych poziomach obciążenia oraz krótszy czas naprawy.
  • Współpraca z EcoStruxure: Zapewnia prostotę zarządzania, dostęp do informacji o osiągach i stanie jednostki oraz całodobowe wsparcie inżynierów.
  • Znak Green Premium – obietnica działania w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

Zasilacz UPS Galaxy VS, oferowany w mocach od 20 do 100 kW (400 i 480 V) oraz od 10 do 50 kW (208 V) jest już dostępny na całym świecie za pośrednictwem Schneider Electric i jego partnerów. Więcej informacji na temat Galaxy VS i rozwiązań ochrony zasilania Galaxy V Schneider Electric można znaleźć na stronie produktowej Galaxy VS.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top