Promocja

Wakacyjna promocja na kamery termowizyjne Fluke, nawet o 30 proc. niższe ceny

W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do połowy września, klienci kupujący kamery termowizyjne będą mogli skorzystać z wakacyjnych cen, nawet o 30 proc. niższych od standardowych.

Akcja promocyjna pod hasłem „Wielka letnia wyprzedaż” potrwa do 15 września, obejmując cztery modele kamer termowizyjnych. Zniżki różnią się w zależności od modelu, sięgając nawet 30 proc., np. kamera TiS40 dostępna jest w promocji w cenie 2099 euro, w porównaniu z ceną standardową 2999 euro.

Modele dostępne w wakacyjnej promocji to: Fluke Ti300, Fluke TiS75, Fluke TiS40 i Fluke TiS20.

Szczegółowe informacje o poszczególnych kamerach znaleźć można na stronie www.fluke.pl, odpowiednio:

– Ti300 – http://www.fluke.com/fluke/plpl/kamery-termowizyjne/fluke-ti300.htm?PID=77089

– TiS75 – http://www.fluke.com/fluke/plpl/kamery-termowizyjne/fluke-tis75.htm?PID=80659

– TiS40 – http://www.fluke.com/fluke/plpl/kamery-termowizyjne/fluke-tis40.htm?PID=79861

– TiS20 – http://www.fluke.com/fluke/plpl/kamery-termowizyjne/fluke-tis20.htm?PID=79860

Wszystkie kamery termowizyjne Fluke dostępne w wakacyjnej promocji są kompatybilne z Fluke Connect. System Fluke Connect to największe na świecie rozwiązanie z użyciem połączonych przyrządów, umożliwiające bezprzewodowy przesył danych z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu natychmiastowej interpretacji wyników. Fluke Connect obejmuje już ponad 30 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i efektywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.

Zapraszamy na www.fluke.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top