Eksploatacja i Remonty

Profesjonalne narzędzia Bahco

Marka Bahco to cenione od wielu lat narzędzia na całym świecie. Oferuje bogatą gamę produktów zapewniając najwyższą jakość oraz innowacyjność rozwiązań technicznych, dba również o ochronę zdrowia i bezpieczeństwo.

Specjalna linia narzędzi Bahco ERGO® została opracowana tak, aby redukować nadmierny wysiłek mięśni, co pozwala uniknąć potencjalnych urazów przy pracy. Jest to szczególnie ważne przy powtarzających się czynnościach. Znaczące jest także to, że użytkownik może dostosować rękojeść w zależności od prawo- i leworęczności oraz wybrać odpowiedni jej rozmiar.

Dodatkowo, aby ułatwić pracę i jednocześnie zwiększyć efektywność, niektóre narzędzia zostały wyposażone w napęd pneumatyczny. Estetyka narzędzi to kolejny ważny punkt przy ich projektowaniu. Produkty wielokrotnie zdobywały międzynarodowe nagrody „Red Dot” przyznawane za nowoczesny design.

Narzędzia Bahco kierujemy do profesjonalistów w przemyśle, energetyce, budownictwie, branży motoryzacyjnej, a także do wymagających użytkowników prywatnych. Oferta obejmuje też wiedzę i szerokie doświadczenie produkcyjne. Pracownicy SNA EUROPE-POLAND, przedstawiciela marki Bahco są gotowi udzielić niezbędnego wsparcia technicznego. Misją firmy jest bowiem spełniać oczekiwania i marzenia klientów; dzielić się wiedzą i doświadczeniem, które jest zawarte w wyjątkowych narzędziach Bahco.

Narzędzia 1000V w energetyce

Do pracy przy urządzeniach pod napięciem do 1000 V, Bahco oferuje szeroki zakres bezpiecznych narzędzi izolowanych, obejmujący ponad 250 wyrobów. Wszystkie narzędzia izolowane Bahco są produkowane zgodnie z międzynarodową normą IEC60900 do pracy przy urządzeniach pod napięciem do 1000 V prądu przemiennego i 1500 V prądu stałego. Są one poddawane ścisłej kontroli i przechodzą surowe próby, ponadto wszystkie narzędzia podlegają indywidualnym badaniom.

Bezpieczeństwo jest tutaj najwyższym priorytetem.

Elastyczny asortyment wózków warsztatowych

Bahco, lider innowacji w branży narzędziowej, oferuje jako pierwszy bezpłatne oprogramowanie BETMS, za pomocą którego klienci mogą optymalnie zaplanować konfigurację swojego wózka warsztatowego, wkładek i wyposażenia w narzędzia, a tym samym optymalnie dopasować je do indywidualnych życzeń i wymagań. Niezależnie od tego, czy istotne jest indywidualne zestawienie narzędzi, czy też dopasowanie, kolorystyka i oznaczenia wkładek oraz wózków narzędziowych.

Obszerny asortyment wysokiej jakości wózków warsztatowych Bahco jest optymalnie ukierunkowany na codzienne potrzeby profesjonalnych użytkowników. Szeroki wybór wózków warsztatowych w różnych kolorach i z różnymi wersjami szuflad jest dostępny standardowo „od ręki”.

Oprócz korzyści ekonomicznych, związanych z możliwym zmniejszeniem asortymentu poprzez dopasowanie do indywidualnych potrzeb zastosowania BETMS ma wiele dodatkowych zalet, istotnych nie tylko w ściśle technicznych obszarach zastosowań. Personalizacja narzędzi dzięki napisom grawerowanym laserem, dopasowana do Państwa specyficznej koncepcji organizacyjnej, zapewnia długookresowe korzyści w zakresie logistyki i bezpieczeństwa technicznego.

Rozwiązania narzędziowe Bahco to wydajność w każdym calu.

Przez dziesięciolecia Bahco opracowało specjalne oferty dla profesjonalnych użytkowników do wielu zastosowań, bazując na zobowiązaniu do rozwoju i oferowaniu możliwie najlepszego rozwiązania dla każdego zadania. Dlatego właśnie profesjonalni użytkownicy narzędzi z całego świata wciąż poszukują produktów spod znaku Bahco z charakterystyczną „rybką z haczykiem” w logo.

Szeroki asortyment, obejmujący ponad 15 000 artykułów
Ponad 500 ergonomicznych narzędzi ręcznych
Szeroki wybór sprawdzonych produktów standardowych
Rozwój indywidualnych produktów i wózków warsztatowych

Zapraszamy na stronę www.bahco.com, gdzie znajdą Państwo najbardziej aktualne informacje. Można też pobrać katalogi techniczne narzędzi oraz znaleźć najbardziej aktualne informacje o bieżącym asortymencie.

Remigiusz Sylwestrzak, SNA EUROPE-POLAND

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top