Eksploatacja i Remonty

Najmocniejsza wiertarko-wkrętarka udarowa AEG. Wielka moc BSB 18 BL w kompaktowym wydaniu

Z myślą o rosnących potrzebach profesjonalistów marka AEG tworzy innowacyjne rozwiązania, które imponują jakością, mocą i wytrzymałością w kategorii elektronarzędzi akumulatorowych. Wysokie wymagania użytkowników oraz przywiązywanie dużej wagi do efektywności i komfortu pracy w każdych, nawet ekstremalnych warunkach, zainspirowało AEG do stworzenia nowej i wyjątkowej w swojej klasie wiertarko-wkrętarki BSB 18 BL.

Wiertarko-wkrętarka to jeden z podstawowych sprzętów w wyposażeniu każdego profesjonalisty. Wielość zastosowań, jak również wysoka częstotliwość użytkowania narzędzia wymagają od niego niezawodności i wyjątkowej wytrzymałości, która pozwoli na szybkie i precyzyjne działanie. Najmocniejsza wiertarko-wkrętarka AEG BSB 18 BL to doskonały sprzęt w swojej klasie, który stanie na wysokości każdego zadania.

Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 18 BL

Wiertarko – wkrętarka BSB 18 BL, pomimo niewielkich rozmiarów, skrywa w sobie bezkonkurencyjną moc. Rozwiązaniem, które pozwoliło na osiągnięcie tak dużych możliwości BSB 18 BL to zastosowanie w narzędziu silnika bezszczotkowego. Gwarantuje on możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach, idealnie dostosowując się nawet do najcięższych prac budowlanych. Kompaktowy 4-biegunowy silnik bezszczotkowy wyposażony jest w bardzo silne magnesy neodymowe. Za jego wydajność odpowiedzialny jest duży wentylator, który chłodzi system przy dużych obciążeniach. Stały nadzór oraz optymalna komunikacja pomiędzy akumulatorem i silnikiem to gwarancja długiej żywotności narzędzia i jego efektywnego działania. Innowacyjna technologia bezszczotkowa zastosowana w urządzeniu pozwoliła na połączenie kompaktowej budowy z tak wysokim momentem obrotowym – 140 Nm. Długość 203 mm sprawia, że jest to najkrótsze, ale również najlżejsze (2,1 kg) urządzenie tego rodzaju na rynku. Ma to bezpośrednie przełożenie na wygodę i odciążenie mięśni użytkownika, nawet podczas kilkugodzinnej pracy w jednej pozycji. Kompaktowy sprzęt pozwala na jeszcze szersze spektrum zastosowań roboczych przy pracy w małych i ciasnych przestrzeniach, jak również łatwiejszy i wygodniejszy transport. BSB 18 BL fantastycznie współgra z akumulatorem 18 V 6,0 Ah, który zapewnia wysoką wydajność i gwarantuje jeszcze większe możliwości urządzenia. Krótszy czas ładowania akumulatora i jego wolniejsze rozładowywanie się, pozwala zwiększyć efektywność i szybkość pracy. Ponadto technologia PRO LITHIUM-ION™ zastosowana we wszystkich akumulatorach AEG umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, także przy niskiej i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C. Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu nawet podczas najbardziej wymagających działań. To wszystko gwarantuje najwyższą jakość sprzętu AEG i pełne dopasowanie do oczekiwań najbardziej wymagających profesjonalistów z branży.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top