Aktualności

VIII Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2015 | 17-19 listopada 2015

Lublin miejscem spotkania przedstawicieli branży energetycznej

W dniach 17-19 listopada w Targach Lublin S.A. odbędzie się VIII edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS – jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego.

Co na targach?

W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują zarówno firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych),  jak i indywidualni przedsiębiorcy. Zakres tematyczny targów obejmuje elektroenergetykę i elektrotechnikę (m.in. wytwarzanie, przesył, dystrybucję i przetwarzanie energii elektrycznej oraz cieplnej, urządzenia i osprzęt, automatykę, budownictwo energetyczne, rozwiązania informatyczne, inteligentne sieci energetyczne), energetykę alternatywną i odnawialną, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł i technologii jej pozyskiwania (energia wodna, wiatrowa, słoneczna, geotermalna, biomasa), a także energetykę jądrową. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do nawiązywania współpracy oraz wymiany doświadczeń w gronie branżowych specjalistów wśród których znajdują się m.in.: przedstawiciele zakładów energetycznych, elektrowni, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

Nowość – Forum Dystrybutorów Energii

Nowością tegorocznej edycji targów jest „Forum Dystrybutorów Energii – niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce”. Konferencja jest związana ze zmianami regulacji dotyczących taryf  jakościowych.  Poruszone zostaną tematy takie jak: taryfy jakościowe jako nowy model regulacji oraz działania Operatorów Systemów Dystrybucyjnych i Systemu Przesyłowego dla poprawy niezawodności dostaw energii elektrycznej.

Szkolenia, konferencje, wykłady

Części ekspozycyjnej Targów ENERGETICS towarzyszy również szereg wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami branżowymi. Szkolenia i konferencje koncentrują się na najbardziej  aktualnych i istotnych  tematach dla branży – odnawialnych źródłach energii, inwestycjach w energetyce,  innowacyjnych i inteligentnych rozwiązaniach dla energetyki, zmianach regulacji prawnych, niezawodności dostaw energii elektrycznej, czy kierunkach rozwoju branży. Nie zabraknie również szeregu prezentacji i wystąpień promocyjnych wystawców.
Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów podczas trwania wydarzenia.
VIII Targi Energetyczne ENERGETICS 2015 zostały objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Skarbu Państwa. Partnerem Głównym Tragów jest PGE Dystrybucja S.A.
W tym samym czasie odbędą się Targi Technologii Szerokopasmowych INFORSTRADA. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.energetics.targi.lublin.pl,  gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o Targach ENERGETICS.

Targi Lublin S.A.
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top