Targi

„INNOVATE OR DIE” – APS Energia na targach ENERGETAB 2018

Już po raz dwudziesty trzeci APS Energia uczestniczyła w ENERGETAB – międzynarodowych targach branży energetycznej, organizowanych co roku w Bielsku-Białej. Podczas tegorocznej 31. edycji wydarzenia w dniach 11-13 września, na APS-owym stoisku pod hasłem „Innowacyjni w każdym wymiarze”, które wpisuje się w slogan marketingowy „Innovate or die”, udowadnialiśmy swoją nowoczesność. Za innowacyjne podejście do promocji podczas ENERGETAB 2018 otrzymaliśmy nagrodę Inno Promotion, przyznaną przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS)

„Innowacyjni w każdym wymiarze” – taka myśl przewodnia przyświecała podczas targów branżowych firmom APS Energia oraz współwystawcy – firmie ENAP SA, spółce zależnej Grupy Kapitałowej APS Energia SA, oferującej kompleksowe usługi w zakresie Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA.) Obie spółki na wspólnym stoisku udowadniały, że są innowacyjne zarówno pod względem wykorzystywanych technologii, jak i sposobu prowadzenia projektów.

Wielowymiarowość innowacyjnego podejścia udowodniliśmy także, zapraszając naszych Klientów na poczęstunek przygotowany przez mistrzów kuchni molekularnej oraz hostessy serwujące napoje na ledowych barach.

Podczas zeszłorocznej edycji targów ENERGETAB, APS Energia została uhonorowana Złotym Medalem PGE Energia Odnawialna za APStorage – magazyn energii ze sterownikiem funkcji sieciowych. W tym roku za innowacyjną promocję produktów i usług podczas wydarzeń targowych otrzymaliśmy nagrodę InnoPromotion, przyznaną przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS).

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego i miejsce spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. W tegorocznej edycji wśród blisko 700 wystawców znalazły się zarówno wiodące międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej. Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej; wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej; elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

APS Energia SA została założona w 1995 roku. Przez ponad dwadzieścia trzy lata działalności firma przekształciła się w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą blisko 370 osób w 7 krajach i produkującą urządzenia do przedsiębiorstw energetycznych na całym świecie. APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

Fot. Lucjan Babik i Anna Kwolek

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top