Aktualności

Squash pełen energii

12 czerwca br. Squash Zone Club w Szczecinie organizuje czwartą już edycję Mistrzostw Polski Energetyków w Squash-u. W turnieju, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych miasta, udział wezmą zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy tej dyscypliny sportu. Wszyscy są pracownikami firm z branży energetycznej. Wydarzenie wpisane jest w oficjalny kalendarz Polskiego Związku Squash-a

Mistrzostwa Polski Energetyków w Squashu to inicjatywa elektryków – grupy przyjaciół i początkujących graczy w tej dyscyplinie. Pomysł zyskał aprobatę Squash Zone Club w Szczecinie, który pozwolił nadać ramy formalne i organizacyjne całej imprezie.

Jesteśmy dumni, że udało nam się zainicjować wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, któremu prestiżu nadaje patronat Polskiego Związku Squasha. – mówi Marcin Wójtowicz, organizator turnieju i właściciel Squash Zone Club. Obecność największych spółek energetycznych oraz rosnąca liczba uczestników sprawia, że tym bardziej czujemy się w obowiązku propagowania tej dyscypliny sportu. – dodaje.

Partnerami wydarzenia są czołowe polskie i zagraniczne firmy reprezentujące branżę energetyczną. Każdej z nich proponowany jest pakiet świadczeń dla Partnera. W zależności od wybranego portfela, sponsorzy mają możliwość prezentowania swoich materiałów reklamowych, czy tych, które wspierają proces ofertowania produktów.

Mistrzostwa Polski Energetyków w squash-u to wydarzenie, w którym udział biorą zarówno gracze, regularnie uprawiający tę dyscyplinę sportu, jak i amatorzy, którzy chcą spróbować swoich umiejętności. Ponadto, nawiązywanie nowych relacji biznesowych, poznawanie tajników zdrowej rywalizacji oraz chęć uczynienia ze sportu nie tylko swojego hobby, ale i stylu życia to cele, które przyświecają tej imprezie.

Każdy dystans i droga na podium zaczyna się od pojedynczego kroku. A każdy krok przybliża nas do celu, mety, dobrej kondycji i – co ważne zwłaszcza w dzisiejszych czasach – zdrowia. Z dumą spoglądamy na uczestników – zarówno tych, którzy grają w squasha profesjonalnie, jak i amatorów, pragnących rozwijać swoje umiejętności. – podkreśla Marcin Wójtowicz.

SQUASH W LICZBACH:

  • 400 wszystkich rozegranych setów (3 edycje)
  • 205 wszystkich rozegranych meczów (3 edycje)
  • 7240 wszystkich zdobytych małych punktów (3 edycje)
  • 95 zawodników, którzy osiągnęli powyższe dane w trzech edycjach
  • dobrej energii

Czwarta edycja turnieju postawiła przed Organizatorami dodatkowe wyzwania. W dobie pandemii, propagowanie wiedzy dotyczącej podnoszenia odporności pracowników przez aktywność fizyczną oraz uczenie ich motywacji wewnętrznej przez sport to elementy, które stanowią dodatkową wartość tych Mistrzostw. Tegoroczna odsłona imprezy uwzględnia specjalne zasady higieny i dystansu społecznego. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie i komforcie uczestników.

Spotkanie ma również swoje odbicie w budowaniu nowych relacji zawodowych, partnerstw biznesowych, czy po prostu miłej formy spędzenia wolnego czasu. Jest doskonałą alternatywą dla różnych wydarzeń branżowych, w tym targów i spotkań online. Ufamy, że formuła zdrowej rywalizacji sportowej przyczyni się do rozwoju samej imprezy i pozwoli powiększać rzeszę miłośników squasha w branży energetycznej. – przyznaje Marcin Wójtowicz.

Zapraszamy do udziału w turnieju!

www.mpe-squash.pl

Squash Zone Club posiada bogate doświadczenie w organizacji podobnych wydarzeń o ogólnopolskim zasięgu. Może poszczycić się m.in. profesjonalnym przygotowaniem Indywidualnych Mistrzostw Polski seniorów i juniorów, które odbyły się w roku 2017; przeprowadził udaną próbę pobicia rekordu Guinnessa w squash-u oraz zorganizował szereg wydarzeń najwyższej rangi na szklanym korcie w Szczecinie i w innych miastach Polski. www.squashzoneclub.pl

Marek Chromik
Dyrektor Generalny uesa Polska Sp. z o.o.

Z zadowoleniem obserwuję rozwój tej imprezy, której patronujemy od samego początku. Jestem przekonany, że takie imprezy z jednej strony umożliwiają budowanie relacji biznesowych, z drugiej – działają na pracowników motywująco, kształtują w nich postawy zdrowej rywalizacji, angażują, pozwalają czerpać radość z pracy w organizacji, która wspiera ich udział w turnieju oraz tworzy w ten sposób tak ważną kulturę firmy. uesa Polska wspiera wszelkie inicjatywy, w których ta pomoc coś znaczy. Tak jest właśnie w przypadku Mistrzostw Polski Energetyków w Squashu. Od czterech lat obserwuję, jaką wartością dla naszych pracowników i partnerów z branży jest to wydarzenie. Dostrzegając ich zapał do amatorskiego uprawiania tej dyscypliny sportu, widząc zadowolenie z wykonywanego zawodu oraz doceniając zaangażowanie w pracę nad realizowanymi projektami mogę z całą stanowczością zarekomendować firmom energetycznym, aby zachęcały swoich pracowników do udziału w tym wydarzeniu oraz uprawiania sportu na co dzień.

Tomasz Piosik
uczestnik turnieju, Prezes WIPEN

Energia jest po prostu wpisana w DNA naszego zawodu. Mistrzostwa Polski Energetyków w Squashu uwalniają w nas moc do tego, by nieustannie iść do przodu i starać się być lepszym we wszystkim; są prawdziwą inspiracją do działania i osiągania zamierzonych celów. W Mistrzostwach Polski Energetyków w Squashu uczestniczyłem już 3 razy. Każda edycja była dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Ludzie pełni pasji, same pozytywne emocje, wysoki poziom turnieju, profesjonalnie zorganizowana impreza i nowe relacje biznesowe, które trwają do dziś. Tak najprościej jestem w stanie podsumować to wydarzenie. Tak właśnie zdefiniowałbym jego autentyczność. Sport wiele znaczy dla mnie i moich kolegów z branży. A przecież wpływ na nasze życie mają codzienne wybory. Mistrzostwa Polski Energetyków w Squashu pomagają nam w dokonywaniu tych słusznych. Zachęcam wszystkich miłośników squasha, którzy na co dzień pracują w branży energetycznej, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i przeżycia niezwykłej przygody sportowej i biznesowej.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top