Aktualności

Konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne gotowe w kilka dni

Dostawa z fabryki w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych: indywidualnie konfigurowane systemy przemieszczeń liniowych objęte programem GoTo Europe (szybka dostawa produktów) firmy Bosch Rexroth.
Bosch Rexroth rozszerza program szybkich dostaw GoTo (szybka dostawa produktów) o konfigurowalne systemy przemieszczeń liniowych i mechanizmy śrubowo-toczne. Producent gwarantuje dostawę zmontowanych zgodnie z indywidualną specyfikacją modułów w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych. Program GoTo obejmuje najczęściej zamawiane przez klientów konfiguracje.
Program GoTo –(szybka dostawa produktów) spełnia oczekiwanie krótkiego czasu realizacji dostaw. Firma Bosch Rexroth dwa lata temu włączyła najczęściej zamawiane komponenty techniki przemieszczeń liniowych do programu GoTo i dostarcza takie zamówienia w ciągu 3-5 dni. Niedawno rozszerzono program również o systemy przemieszczeń liniowych, dla których czas dostawy z fabryki wynosi 10 dni.
Produkty objęte programem GoTo można znaleźć w katalogach GoTo na stronie internetowej www.boschrexroth.pl/goto. W celu dobrania odpowiedniego, zgodnego z wymaganiami, systemu przemieszczeń liniowych projektanci i nabywcy mogą skorzystać z internetowych narzędzi do konfigurowania.
Poza systemami przemieszczeń liniowych firma Bosch Rexroth oferuje pełne portfolio produktów od gotowych do zainstalowania osi po rozwiązania wieloosiowe do niemal wszystkich aplikacji typu montaż i manipulacja w różnych sektorach przemysłu.
Katalogi wszystkich produktów objętych programem GoTo można znaleźć na stronie internetowej www.boschrexroth.pl/goto
Internetowe narzędzia do konfigurowania systemu przemieszczeń liniowych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.de/config-ls
Wydajność, precyzja, bezpieczeństwo i energooszczędność to cechy charakteryzujące napędy i sterowania firmy Bosch Rexroth, które wprawiają w ruch maszyny i urządzenia każdego formatu. Przedsiębiorstwo posiada szerokie doświadczenie w aplikacjach mobilnych, maszynowych i projektowych, jak również automatyzacji przemysłu. Doświadczenie to wykorzystuje przy opracowywaniu innowacyjnych komponentów, indywidualnych rozwiązań systemowych oraz usług. Bosch Rexroth oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu hydrauliki, napędów elektrycznych i sterowań, przekładni oraz techniki przemieszczeń liniowych i montażu. Przedsiębiorstwo, obecne w ponad 80 krajach, osiągnęło w 2014 roku obroty w wysokości 5,6 mld euro przy zatrudnieniu na poziomie 33 700 pracowników.
Więcej informacji: www.boschrexroth.pl
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top