Konferencje

Udany start nowego cyklu konferencji ZPUE S.A.

Dzięki ciekawym prelekcjom ekspertów z ZPUE S.A. i prelegentów zewnętrznych uczestnicy mogli poszerzyć swoją wiedzę

Sukcesem zakończyła się dwudniowa konferencja ZPUE S.A. – „Nowoczesna energia w Przemyśle” zorganizowana dla firm i osób z obszaru przemysłu – pierwsza z cyklu „Innowacyjna i bezpieczna energetyka”. Idea branżowych spotkań zrodziła się z potrzeby stworzenia strategicznego partnerstwa i platformy wsparcia dla klientów ZPUE.

Organizacja cyklicznych branżowych spotkań przez firmę ZPUE S.A. – znaną i cenioną polską markę z branży elektroenergetycznej ma na celu zbudowanie trwałej platformy wymiany doświadczeń i praktyk wśród osób działających na polu krajowej energetyki. Sukces przedsięwzięcia po raz kolejny uwypuklił potrzebę jednoczenia środowiska ekspertów i pracowników zakładów przemysłowych z firmą.

Prezes ZPUE S.A. Andrzej Grzybek rozpoczął panel wykładowy

Prezes ZPUE S.A. Andrzej Grzybek rozpoczął panel wykładowy

Uczestnicy I Konferencji z cyklu spędzili dwa dni w Jachrance koło Warszawy (13-14 października). Spotkaniu towarzyszyły prelekcje ekspertów ze świata nauki i biznesu, wykłady praktyków i liczne dyskusje dotyczące bezpieczeństwa, optymalizacji kosztów i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym ZPUE wspiera swoich Klientów.

Odnotowano duże, większe niż zakładano zainteresowanie wydarzeniem – w Konferencji wzięło udział blisko dwustu zarejestrowanych. Rejestracji dokonywano elektronicznie za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej.

W konferencji wzięło udział blisko 200 osób

W konferencji wzięło udział blisko 200 osób

Udział w spotkaniach tego typu daje możliwość bliskiego zapoznania się z ofertą organizatora oraz stwarza firmom szanse rozwojowe oferując pakiet indywidualnych korzyści w postaci bezpośrednich kontaktów, dostępu do specjalistycznej wiedzy ekspertów, wymiany doświadczeń itp. Obok tych powodów to, co przyciągnęło chętnych do udziału w tegorocznej Konferencji „Nowoczesna energia w przemyśle” to zdaniem organizatorów połączenie specjalistycznej wiedzy i ponad ćwierćwiekowych doświadczeń z rozległym portfolio rozwiązań ZPUE.

ZPUE

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top