Aktualności

EXPOPOWER w ramach Energy Future Week: wiodące targi innowacji w energetyce

energy_i_expopowerTegoroczne EXPOPOWER, które będą mieć miejsce w Poznaniu w dniach 10-12 maja b.r. w sposób szczególny poświęcone są rozwojowi w energetyce. Targi odbywać się będą w ramach cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych Energy Future Week. Do udziału w nich zaproszono liderów branży z Polski i zagranicy, cenionych ekspertów, naukowców i doświadczonych przedsiębiorców. Szykuje się inspirująca wymiana doświadczeń.
Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu branżę energetyczną. Zakres ekspozycji obejmuje prezentację oferty firm z dystrybucji, przesyłu, wytwarzania i handlu energią.

Targi kontaktów i biznesu

W targach uczestniczą wystawcy z Polski i wielu krajów świata. W ubiegłorocznej edycji targów EXPOPOWER i równolegle odbywających się targów GREENPOWER wzięło udział ponad 200 firm, prezentując nowe trendy rynkowe, technologie i rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej.
Uzupełnieniem ekspozycji były liczne konferencje branżowe oraz kongres Energia.21, który przyciągnął do stolicy Wielkopolski setki profesjonalistów z energetyki.
– Myślę, że tendencja, aby łączyć targi EXPOPOWER z konferencjami i wystąpieniami specjalnymi to dobry kierunek – mówi Wiesław Gil z firmy Mikronika. – To dobra okazja do spotkań z klientami, do rozmów biznesowych, a nie tylko kurtuazyjnych.

Wystawcy od lat uczestniczący w poznańskiej imprezie doceniają jej potencjał.
– Na targach Expopower spotykamy całą energetykę, branżę pracującą przy energetyce, a także w nauce i szkolnictwie, która określa nam pewne kierunki rozwoju. Uważamy, że warto tu być – podkreśla Andrzej Grzybek, Prezes Zarządu, ZPUE. – To jedne z najistotniejszych targów na rynku polskim. Stąd nasza obecność od lat w Poznaniu.

Innowacje, które inspirują branżę

Targi EXPOPOWER umożliwiają kontakt z tysiącami klientów, którzy przyjeżdżają do Poznania w poszukiwaniu rynkowych nowości oraz osobistego kontaktu.
– Expopower to wydarzenie targowe, podczas którego możemy bezpośrednio spotkać się z naszymi klientami i zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania. Dzięki tym targom mamy kontakt z klientami z całej Polski – podkreśla Krzysztof Pałgan, Dyrektor Handlowy, ABB. – Targi oceniam bardzo pozytywnie i intensywnie.Innowacje w branży energetycznej są niezwykle istotne i stanowią napęd dla biznesu. Potwierdza to rosnący stan zgłoszeń na tegoroczną edycję EXPOPOWER. Wśród wielu firm, które zadeklarowały już swój udział, warto zaznaczyć takich liderów, jak ABB, Elektrobudowa, ZPUE, Jean Mueller, Efen, Nexas Power Accessories Poland, Elektromontaż Poznań, Mikronika, Agmar, Eti Polam i Zircon Poland.

Energy Future Week – międzynarodowo o energetyce

Targi EXPOPOWER w tym roku odbywają się w ramach cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych dla branży energetycznej pod nazwą Energy Future Week (Poznań, 9-13 maja 2016 r.). Energy Future Week obejmuje, oprócz wspomnianych targów EXPOPOWER, także wystawę InnoPower wraz z ERRA Regulatory Innovation Day, Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy ENERGIA.21 oraz międzynarodową konferencję GASREG.21.
Celem Energy Future Week jest szersze otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.
Do udziału Energy Future Week zostali zaproszeni światowej klasy praktycy, eksperci i naukowcy, a także krajowe oraz zagraniczne koncerny energetyczne, administracja centralna i samorządowa, uczelnie wyższe, jednostki badawczo-rozwojowe, producenci urządzeń i technologii energetycznych oraz dystrybutorzy.
Udział w targach EXPOPOWER dla profesjonalistów z branży jest bezpłatny – rejestracja i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top