Aktualności

29. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2016, odbędą się w dniach od 13 do 15 września br.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.
Targi ENERGAB to wyjątkowa więc szansa nawiązania dialogu między producentami, projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – i to wszystko w jednym miejscu.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone do konkursu przez wystawców. Po raz pierwszy zostanie natomiast zorganizowany konkurs dla zwiedzających targi, którzy będą mogli wziąć udział (za pomocą mobilnych urządzeń)w guizach związanych tematycznie z prezentowanymi urządzeniami i wystawcami Czekające na zwycięzców quizów bardzo cenne nagrody stanowić będą – jak sądzimy, dodatkową zachętę aby odwiedzić ENERGETAB 2016. A w ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 20 tys. zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertami 743 wystawców z 18 krajów Europy i Azji.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To Top