Aktualności

JM-TRONIK, firma która zmienia świat z energią!

Zdj. 1. Piotr Matiakowski, Dyrektor Generalny JM-TRONIK

Historia jednej z najważniejszych firm w branży energetycznej rozpoczęła się dokładnie 37 lat temu. To był czas pełen dynamicznych przemian społecznych, gospodarczych i kulturowych. I kiedy wokół JM-TRONIK tak wiele się zmieniało, marka uparcie dążyła do niezmiennego celu – osiągnięcia pozycji głównego polskiego producenta innowacyjnych urządzeń dla energetyki.

Misją JM-TRONIK jest zasilanie innowacji energią, tak by dzięki upowszechnieniu nowych technologii ludzie na całym świecie mogli spokojnie patrzeć w przyszłość. Czy udaje się nam to osiągnąć? Jesteśmy przekonani, że tak! W końcu na rynku jesteśmy obecni od 1981 r. – od tej pory ciągle się rozwijamy i poszerzamy teren swojego działania (obecnie o rynki południowoeuropejskie). Wśród naszych produktów dla energetyki znajdują się m.in.: cenione przez klientów rozdzielnice SN, nn i DC, aparatura zabezpieczeniowa, pomiarowa i łączeniowa, automatyka i systemy oraz usługi związane z realizacją projektów energetycznych. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom dajemy ludziom możliwość korzystania z przełomowych rozwiązań technologicznych.

Wyznaczamy nowe kierunki

Co jest naszym atutem? Przede wszystkim silne zorientowanie na potrzeby klienta. Nasza oferta opiera się na szybkim terminie realizacji, kompleksowej obsłudze (doradztwo, projekt, produkcja, montaż, usługa eksploatacyjna), długich okresach gwarancyjnych (aż 3 lata!) oraz na dyspozycyjnym serwisie. Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju energetyki. Jednocześnie jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu wiemy jak skutecznie zadbać o przyjazną atmosferę oraz rodzinne relacje. To właśnie nasza tradycja stała się gwarancją stabilności, uczciwości i dbałości o jakość.

Nigdy nie zwalniamy tempa

Dzięki tym solidnym fundamentom JM-TRONIK postrzegany jest jako technologiczny lider rynku, który dzięki innowacyjnemu podejściu oferuje elastyczne i kompleksowe rozwiązania oparte na nowoczesnych i trwałych produktach. Jak mówi Dyrektor Generalny JM-TRONIK Piotr Matiakowski, przez 37 lat firma przeszła diametralne zmiany: – Wszystko zaczęło się od kilkuosobowego zakładu, gdzie mój ojciec na ówczesne potrzeby rynku tworzył nowatorskie i innowacyjne rozwiązania dla górnictwa i przemysłu. Przez lata dziewięćdziesiąte, gdzie po raz pierwszy odważono się na zastosowanie cyfrowych zabezpieczeń w polach średniego napięcia zastępując nimi rozwiązania analogowe aż po dzień dzisiejszy, gdzie nie tylko rozwijamy naszą gamę produktową, ale cały czas pracujemy nad rozwiązaniami szytymi na miarę.  Dba o to młody i dynamiczny zespół, który łączy jeden cel – tworzenie najwyższej klasy produktów.

Na koniec serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko na Targach Energetycznych ENERGETICS. Nasz Zespół nie tylko z przyjemnością zaprezentuje Państwu nasze najnowsze rozwiązania, ale również chętnie porozmawiamy o przyszłości branży. Do zobaczenia!

 

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To Top